Odstúpenie od zmluvy | Lorisa.sk

Odstúpenie od zmluvy

Vážení zákazníci,

v prípade, že vám zakupený produkt nevyhovuje, môžete požiadať o odstúpenie od zmluvy a vrátenie peňažných prostriedkov na váš účet, alebo adresu (formou poštovej poukážky). Zo zákona môžete takto spraviť do 14 dní od doručenia tovaru k vám domov. Peniažky vám budú vrátene do 14 dní od doručenia tovaru späť k nám. Tovar k nám neposielajte na dobierku, ale iba ako obyčajný balík bez dobierky. Suma, ktorá vám bude vrátená, sa bude rovnať súčtu hodnoty vráteného tovaru v momente jeho objednania a nákladov na dopravu k vám pri objednaní tovaru. Náklady na doručenie tovaru späť k nám, vám bohužiaľ refundované nebudú.

Žiadosť o odstúpenie od zmluvy

v zmysle § 7 a nasl. Zákona č. 102/2014 Z. z. o ochrane spotrebiteľa pri predaji tovaru alebo poskytovaní služieb na základe zmluvy uzavretej na diaľku
alebo zmluvy uzavretej mimo prevádzkových priestorov o a zmene a doplnení niektorých zákonov

Komentáre sú uzavreté

DORUČENIE ZDARMA

NA VŠETKY OBJEDNÁVKY NAD 100€

Chcete mať doručenie zdarma? Jednoducho objednajte za sumu 100€ a viac a vašu objednávku vám doručíme úplne zdarma.

100% GARANCIA VRÁTENIA PEŇAZÍ

DO 15 DNÍ OD DORUČENIA TOVARU.

Produkty môžete bez problémov vrátiť až do 15 dní od doručenia tovaru. Do 15 dní od vrátenia vám peniaze zašleme na váš účet, alebo poštovou poukážkou.

PORADENSTVO

VYUŽITE NAŠE ONLINE KONTAKTY

Máte otázku ohľadom produktu, alebo vašej objednávky? Môžete nás kontaktovať mailom, alebo telefonicky, radi zodpovieme na vaše otázky.