Potešte svoju partnerku originálnym darčekom | Lorisa.sk

Potešte svoju partnerku originálnym darčekom

Darček pre manželku, alebo partnerku? - Lorisa.sk
Článok prečítaš za 3 minút

Vymyslieť originálny darček pre partnerku býva náročné. Pokusy o vianočné prekvapenie, najmä po niekoľkých rokoch manželstva, sa nie vždy podaria. Knihu, kabelku, parfum, bižutériu či kozmetiku ste určite darovali už nespočetne veľa razy. Obdarujte tento rok svoju manželku, priateľku alebo partnerku niečím výnimočným! Prinášame vám 5 inšpirácii na vianočné darčeky, ktoré rozhodne ocení každá žena!

Darujte relax

Ktorú ženu by nepotešila chvíľka pokoja, ticha, samoty a relaxu? Najmä ak sa neustále krúti okolo detí, domácnosti alebo dlho nevyšla z kolobehu pracovných povinností. Nič vhodnejšie ako odpočinok už nevymyslíte! Je dôležité dopriať žene čas pre seba a vytvoriť jej priestor na odpočinok.

Akými darčekmi môžete žene preukázať, že si ceníte jej starostlivosť o domácnosť? Masážou nič nepokazíte! Univerzálnejšie a veľmi praktické sú aj poukážky na procedúry do kozmetických salónov, kaderníctiev či permanentky na manikúru. Je vaša manželka vášnivá čitateľka? Potešte ju tým, že jej predplatíte jej obľúbené noviny alebo časopis. To určite nebude čakať! Ak vaša partnerka rada relaxuje aktívne, vhodnými možnosťami sú permanentky do posilňovne alebo poukážky na jogu, zumbu či pilates.

Darujte výlet

Splňte svojej partnerke cestovateľský sen! Má nejaké vysnívané miesto, ktoré vždy chcela navštíviť? Ak rada cestuje a spoznáva nové miesta, nie je o čom! Jednoznačným prekvapením pre ňu bude výlet.

Ešte nikdy  nebola v zahraničí alebo necestovala lietadlom? Má rada hory? O to viac možností máte na zrealizovanie perfektného výletu. Netrápte sa, keď si kvôli rozpočtu nemôžete dovoliť drahšie výlety do zahraničia. Určite je aj vo vašom okolí krásna príroda, hrady či mestá, ktoré môžete spoločne objavovať!

Aké sú výhody výletného darčeku?

  • zaručene ním partnerku prekvapíte
  • spoznáte nové miesta
  • čas na výlete môžete stráviť spolu so svojou partnerkou
  • spoločné zážitky a spomienky

 

Darujte zážitok

Zážitkovým darčekom môže byť napríklad lístok na koncert obľúbeného interpreta alebo hudobnej skupiny vašej partnerky. Ak má žena radšej kultúru, prekvapte ju lístkami do divadla. Medzi akčnejšie nápady patria adrenalínové zoskoky. Vhodným darčekom sú aj vzdelávacie kurzy, vďaka ktorým sa vaša partnerka môže zdokonaliť v jazyku, tanci, ručných prácach či kulinárskych schopnostiach.

Obľubujete filmy? Prekvapte svoju polovičku voucherom do kina, vďaka ktorému budete mať VIP vstupy na premietania a iné benefity. Spoločný čas môžete prežiť aj na netradičnom rande, ktorého súčasťou bude párové či rodinné fotenie. To vám prinesie nielen výnimočný zážitok, ale aj krásne spomienky v podobe fotografií.

Darujte šperk

Šperky patria medzi tie darčeky, z ktorých bude žena po rozbalení ohromená. Nielenže potešia, ale predstavujú aj istý druh pamiatky. Navyše, šperky sú trvalým darčekom, čo znamená, že ženu budú okrášľovať dlhé roky.

Medzi klasické šperky patria retiazky, náušnice a rôzne súpravy s farebnými kamienkami. Ak však chcete darovať niečo výnimočné, zvoľte jemné perly. Niektoré ženy vlastnia náramky, ktoré si postupne dopĺňajú symbolickými príveskami. Ak aj vaša žena patrí medzi ne, zaručene ju poteší ďalší malý „poklad“ do zbierky. Netradičnejšími šperkmi sú elegantné ozdoby či spony do vlasov, alebo brošne, ktoré sa najčastejšie nosia k šatám, saku alebo kabátu.

Darujte spodné prádlo (odporúčame 🙂 )

Žena si luxusnejšie spodné prádlo sama od seba len tak nekúpi. V zhone počas roka nemá dostatok času riešiť vlastnú bielizeň a nechce utrácať väčšiu čiastku z rodinného rozpočtu na drahšie nohavičky či nočné košieľky. Dajte svojej polovičke najavo, že si komfort a pohodlie zaslúži! Vneste do vzťahu trošku vášne a potešte manželku krásnym kúskom spodnej bielizne. Pri výbere vám poradíme!

Ako vybrať spodného prádlo pre partnerku?

  • zistite správnu veľkosť
  • zvoľte univerzálnejšiu farbu bielizne
  • vyberte hodiaci sa vrchný aj spodný diel

 

Mohli by sa vám páči tieto produkty:

Napíšte komentár

DORUČENIE ZDARMA

NA VŠETKY OBJEDNÁVKY NAD 100€

Chcete mať doručenie zdarma? Jednoducho objednajte za sumu 100€ a viac a vašu objednávku vám doručíme úplne zdarma.

100% GARANCIA VRÁTENIA PEŇAZÍ

DO 15 DNÍ OD DORUČENIA TOVARU.

Produkty môžete bez problémov vrátiť až do 15 dní od doručenia tovaru. Do 15 dní od vrátenia vám peniaze zašleme na váš účet, alebo poštovou poukážkou.

PORADENSTVO

VYUŽITE NAŠE ONLINE KONTAKTY

Máte otázku ohľadom produktu, alebo vašej objednávky? Môžete nás kontaktovať mailom, alebo telefonicky, radi zodpovieme na vaše otázky.