Výmena a vrátenie tovaru | Lorisa.sk

Výmena a vrátenie tovaru

ČO MÁM ROBIŤ, AK CHCEM VYMENIŤ TOVAR?

Nepoškodený a nepoužívaný tovar v originálnom obale si môžete vymeniť za iný tovar až do 14 dní od doručenia.

Odporúčame Vám tovar skúšať len v domácom prostredí, aby nedošlo k poškodeniu. Spodné prádlo a plavky prosíme skúšať iba na vlastnom spodnom prádle.

Tovar, ktorý si želáte vymeniť, nám zašlite spolu s vyplneným Formulárom, ktorý je súčasťou Vášho balíku. Do formulára nám uvediete:

 1. Dôvod výmeny
 2. Detaily produktu, ktorý Vám bol doručený a želáte si ho vymeniť
 3. Číslo online rezervácie, v ktorej ste si rezervovali náhradný tovar

Tovar, ktorý si želáte vymeniť nám zašlite spolu s vyplneným formulárom na adresu 3MON Monitoring s. r. o., Černyševského 10,  851 01 Bratislava. Pošta umožňuje zasielať zásielky dvoma spôsobmi: “zaslať na adresu” a “zaslať na poštu”. Aby bola zásielka doručená priamo k nám, zašlite ju priamo na adresu.

Pri výmene produktu za opätovné doručenie neplatíte. Tovar Vám doručíme zdarma.

V prípade vzniku nedoplatku, tento uhradíte pri doručovaní výmeny. Preplatok Vám bude vrátený.

Pri výmene toho istého modelu produktu za inú veľkosť sa uplatňujú cenové podmienky v čase uzatvorenia pôvodnej objednávky. Tzn. ak dôjde k zmene ceny tovaru, cenový rozdiel Vám nebude účtovaný ako nedoplatok, ani vrátený ako preplatok.

Ak máte akékoľvek otázky ohľadom plánovanej alebo už zrealizovanej výmeny tovaru, neváhajte nás kontaktovať:

 • telefonicky na čísle +421 918 641 394 (pondelok – piatok od 9:00 do 17:00),
 • alebo e-mailom na obchod@lorisa.sk

ČO MÁM ROBIŤ, AK CHCEM VRÁTIŤ TOVAR?

Tovar, ktorý Vám nevyhovuje a nejaví známky opotrebenia nám môžete vrátiť v originálnom obale do 14 dní od doručenia.

Odporúčame Vám tovar skúšať len v domácom prostredí, aby nedošlo k poškodeniu. Spodné prádlo a plavky prosíme skúšať iba na vlastnom spodnom prádle. V prípade zistenia, že prádlo bolo skúšané inak, si vyhradzujeme právo tovar neprijať.

Vrátiť tovar (odstúpiť od zmluvy) môžete aj prostredníctvom FORMULÁRA, ktorý je súčasťou Vášho balíku alebo ho môžete vyplniť online. Do formulára nám uvediete potrebné údaje pre vybavenie vašej žiadosti.

Formulár odporúčame zaslať v balíku s tovarom na vrátenie na adresu 3MON Monitoring s. r. o., Černyševského 10, 851 01 Bratislava. Pošta umožňuje zasielať zásielky dvoma spôsobmi: “zaslať na adresu” a “zaslať na poštu”. Aby bola zásielka doručená priamo k nám, zašlite ju priamo na adresu. Nežiadúci tovar je možné priniesť na uvedenú adresu aj osobne.

Peňažné prostriedky Vám vrátime čo najskôr od prijatia zásielky u nás, najneskôr však do 14 dní od prijatia a prekontrolovania vráteného tovaru.

Ak máte akékoľvek otázky ohľadom plánovaného alebo už zrealizovaného vrátenia tovaru, neváhajte nás kontaktovať:

 • telefonicky na čísle +421 918 641 394 (pondelok – piatok od 9:00 do 17:00),
 • alebo e-mailom na obchod@lorisa.sk

PLATÍM PRI VÝMENE PRODUKTU ZA OPÄTOVNÉ DORUČENIE?

Nie, pri výmene produktu za opätovné doručenie neplatíte. Tovar Vám doručíme zadarmo.

AKO JE TO S PLATBAMI PRI VÝMENE A VRÁTENÍ TOVARU?

Vrátenie tovaru:

Peňažné prostriedky za vrátený Tovar Vám zašlame čo najskôr od spracovania Vašej požiadavky, najneskôr do 14 dní od vrátenia tovaru.

Výmena tovaru:

Pri výmene tovaru môžu nastať tieto možnosti:

 • Cena nového tovaru je rovnaká ako cena vráteného tovaru – v tomto prípade nič nehradíte, vymenený tovar si už iba prevezmete od kuriéra.
 • Cena nového tovaru je vyššia ako cena vráteného tovaru – pri prevzatí balíčku s novým tovarom platíte len rozdiel v cene tovaru.
 • Cena nového tovaru je nižšia ako cena vráteného tovaru – vzniknutý rozdiel Vám vrátime.

AKÁ JE LEHOTA NA VRÁTENIE ALEBO VÝMENU TOVARU?

Všetok tovar zakúpený na Lorisa.sk, s ktorým nie ste spokojní, nám môžete nepoškodený a nepoužívaný vrátiť v originálnom a nepoškodenom obale do 14 dní od doručenia.

NA AKÚ ADRESU MÁM POSLAŤ TOVAR, S KTORÝM NIE SOM SPOKOJNÝ?

Tovar, ktorý si želáte vrátiť alebo vymeniť, zašlite na adresu 3MON Monitoring s. r. o., Černyševského 10, 851 01 Bratislava (poštou, kuriérom). Pošta umožňuje zasielať balíky dvoma spôsobmi: „zaslať na adresu“ a „zaslať na poštu“. V prípade využitia pošty zašlite nám nevyhovujúci tovar spolu s vyplneným formulárom spôsobom „zaslať na adresu“. Aby bola zásielka doručená priamo k nám, zašlite ju priamo na adresu. Na vrátenie aj výmenu tovaru môžete využiť náš formulár, ktorý bol súčasťou Vášho balíku. Pre rýchle a jednoznačené identifikonvanie Vašej zásielky k objednávke, Vám odporúčame zaslať tovar spolu s vyplneným formulárom.

ČO ROBIŤ, AK MI BOL DORUČENÝ NESPRÁVNY TOVAR, ALEBO CHÝBA NIEKTORÁ POLOŽKA?

V zriedkavých prípadoch sa môže stať, že niektoré položky vo Vašej zásielke nie sú v poriadku alebo chýbajú. Ak Vám je doručený poškodený tovar; tovar, ktorý ste si neobjednali, alebo niektorá položka chýba, neváhajte nás kontaktovať:

 • telefonicky na čísle +421 918 641 394 (pondelok – piatok od 9:00 do 17:00),
 • alebo e-mailom na obchod@lorisa.sk.

Pre komunikáciu so zákazníckym centrom ohľadom Vašej objednávky si, prosím, pripravte jej číslo, ktoré nájdete v potvrdzovacom e-maile. Tým budeme Vašu požiadavku schopní vyriešiť rýchlejšie a veríme, že aj k Vašej spokojnosti.

Formulár pre výmenu, vrátenie, alebo reklamáciu tovaru:

Komentáre sú uzavreté

DORUČENIE ZDARMA

NA VŠETKY OBJEDNÁVKY NAD 100€

Chcete mať doručenie zdarma? Jednoducho objednajte za sumu 100€ a viac a vašu objednávku vám doručíme úplne zdarma.

100% GARANCIA VRÁTENIA PEŇAZÍ

DO 15 DNÍ OD DORUČENIA TOVARU.

Produkty môžete bez problémov vrátiť až do 15 dní od doručenia tovaru. Do 15 dní od vrátenia vám peniaze zašleme na váš účet, alebo poštovou poukážkou.

PORADENSTVO

VYUŽITE NAŠE ONLINE KONTAKTY

Máte otázku ohľadom produktu, alebo vašej objednávky? Môžete nás kontaktovať mailom, alebo telefonicky, radi zodpovieme na vaše otázky.